جعبه ابزار ارزيابي گفتار: هوش مصنوعی،پردازش تصویر،داده کاوی،پردازش سیگنال


نرم افزارها

• جعبه ابزار ارزيابي گفتاراین مجموعه شامل ابزار‌هایی سودمند برای تعاملی کردن انواع نرم افزار‌های آموزشی زبان، مانند آموزش فارسی به غیر فارسی‌زبانان، آموزش انگلیسی به غیر انگلیسی‌زبانان و آموزش قرآن و عربی به غیر عرب‌زبانان است.
منظور از تعامل یا اندرکنش کاربر و رایانه اینست که کاربر بتواند جمله‌ها و کلماتی را که فراگرفته است، از طریق یک میکروفون متصل به رایانه بخواند و سپس نرم افزار به شیوه‌ای هوشمند و بدون حضور سرپرست یا معلم، به طور خودکار، گفتار کاربر را ارزیابی نموده و در صورت وجود ایراد‌های تلفظی آنها را به کاربر گوشزد نماید. برتری این جعبه ابزار نسبت به برخی از ابزار‌های موجود در بازار اینست که نه تنها وجود خطا و نارسایی را تشخیص می دهد بلکه آن را مکان‌یابی نیز می‌نماید. به این شیوه، کاربر درمی‌یابد که چه بخشی  از گفتارش دارای ایراد بوده است. با در اختیار گرفتن این ابزار میتوان شیوه های نرم افزاری آموزشی موجود را دگرگون ساخت و تجربه‌ی بهترین آموزگاران را به دورترین نقاط رسانید.
جعبه ابزار ارزیابی گفتار ناب رای، نتیجه تلاش‌های متخصصان این شرکت در طول بیش از 3 سال پژوهش بنيادي در روش‌های پردازش گفتار می‌باشد. این ابزارها بر اساس مدل‌سازی آماری واحد‌های واجی گفتار و روش‌های مقایسه‌ي رشته های واجی طراحی شده‌اند.

به روز شده در تاريخ 16/12/1389

بازگشت به فهرست محصولات »